Dzień otwarty w Witowie

12go kwietnia w godzinach 9-14 mieliśmy możliwość otworzyć naszą placówkę dla wszystkich zainteresowanych. Dzień otwarty dał możliwość zaprezentowania naszej pracy dokonanej na przestrzeni ostatnich 15 miesięcy, Stworzenia Centrum Integracji Społecznej, ich pracy i osiągnięć na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych. Była to także szansa na zwiedzanie po nowootwatej placówce opieki dziennej dla osób niesamodzielnych.  Dzienny Dom Pomocy przewiduje kompleksowe wsparcie dla 30 osób pochodzących z gmin powiatu zawierciańskiego.

 

Moment zapoznania stwarza mnóstwo kolejnych możliwości. Możemy opowiedzieć o naszej historii i osobach do których docieramy. To także szansa do zbudowania mostów do przyszłej współpracy. Odwiedziny Licznej delegacji Koła Gospodyń Wiejskich z Podlesic zaowocowało propozycją wspólnej współpracy, przeprowadzenia warsztatów dla mieszkańców czy degustacji osławionych kluch POŁOM BITYCH. Jako pamiątka ale i wzór do naśladowania otrzymaliśmy piękny misternie wykonany bukiet który świadczy o niezwykłym talencie członków .

 

Odwiedziny mieszkańców gmin Irządze, Szczekociny czy sołtysa wsi Witów wskazało na możliwości sąsiedzkiego wsparcia.  Przedstawiciele Rad Gminnych szczególnie Ci którzy widzieli placówkę podczas postępu prac budowlanych nie kryli zaskoczenia postępem wykonanego wkładu. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

 

udostepnij

Comments are closed.