Kucharz – miejsce pracy Klucze

Stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne ul. Bolesławska 23 Klucze

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: profesjonalne przygotowywanie potraw, zamawianie produktów, ogólne zarządzanie pracą kuchni.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - kierunek kucharz,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy zespołu,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność i uczciwość,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3000 brutto

Proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 503 830 990 lub przesyłanie CV na adres mailowy karolinakaminiow@gmail.com

Zgłoszenia proszę nadsyłać do 18 lutego 2019 do godziny 9.00

Rodzaj pracy: Etat

Doświadczenie:

  • pracy na kuchni: 1 rok (Preferowane)

Wykształcenie:

  • Zasadnicze (Preferowane)

Zakres obowiązków:

  • przestrzeganie stosownych norm i przepisów pracy w zakresie żywienia zbiorowego,
  • przygotowywanie posiłków według obowiązujących norm i zaleceń dietetycznych,
  • prowadzenie dokumentacji (karty pracy kuchni),
  • przygotowywanie i opis próbek,
  • kierowanie pracą pomocy kuchennej.

Zapraszamy

udostepnij

Comments are closed.